Online cursussen webinars


Onderstaande cursussen zijn online te volgen via live webinar:





  Webinar Slim Stoppen


18 maart 2026 09.00 - 12.00 Online cursus protocol schimmelinfecties aan de voeten.


22 juli 2026 09.00 - 12.00 Online cursus protocol schimmelinfecties aan de voeten.



WebinarGeek, Zoom of Teams

De meeste van deze online cursussen worden aangeboden via webinar middels het programma van WebinarGeek. Ook worden enkele cursussen (van Mirjam Tuinhout) aangeboden via Zoom en het Pedicurecafé vindt plaats middels de vergadertool Teams van Microsoft.

.

WebinarGeek
Om aan een webinar via WebinarGeek te kunnen deelnemen heb je slechts een laptop of tablet met goed werkend geluid en een stabiele internetverbinding nodig.

Tijdens het webinar is alleen de docent zichtbaar via de camera en hoorbaar via de speakers. De cursisten nemen interactief aan het webinar deel door getypte berichten te plaatsen in de chat. Cursisten hebben dus geen camera/microfoon nodig.

Enkele dagen voor aanvang van het webinar ontvangt u per mail de registratielink en uitleg omtrent werkwijze. Registratie is nodig om de link naar het webinar per mail te ontvangen!

Wij verzoeken je om je z.s.m. maar in ieder geval ruim vóór aanvang van het webinar te registreren middels de toegestuurde registratielink, zodat je goed voorbereid en relaxed aan het webinar kunt deelnemen.

.

Zoom
Voor het volgen van een cursus via Zoom heb je een laptop met goed werkende camera en microfoon nodig, alsmede een stabiele internetverbinding. De docent en de cursisten zijn te horen en te zien tijdens de cursus. Inloggen kost tijd! Zeker de eerste keer. Lees de instructies in de mail met de zoomlink die je een week voor aanvang van de cursus ontvangt goed en zorg ervoor dat je goed voorbereid bent!

.

Teams
Voor het volgen van een cursus via Teams heb je ook een laptop met goed werkende camera en microfoon nodig. De docenten én de cursisten zijn in beeld. Ook een stabiele internetverbinding is absoluut noodzakelijk. Lees de instructies in de mail met de vergaderlink die je een week voor aanvang van de cursus ontvangt goed en zorg dat je goed bent voorbereid.

.

Trots! Onderstaand enkele van de vele positieve reacties op onze webinars:

Hét Allerbeste opleidingsinstituut!!! Fantastische opleiders en goede informatie. De zelfde dag nog je punten bijgeschreven in het KRP. zeer goede bijscholing.


Beste Pediroda,

Mijn complimenten voor jullie !!! Wat betreft de correctheid van inschrijving, de webinars, het certificaat en de punten bijschrijving. Kunnen veel opleidingsinstituten nog wat van leren.

Ere wie ere toekomt !!

Klik hier om uw inhoud te bewerken